معرفی

چشم انداز شرکت
رهبری بازار داخلی و حضور فعال و مستمر در بازارهای بین المللی و خلق نام تجاری معتبر از طریق سوق دادن شرکت به سمت ارائه محصولات با کیفیت بالا.بیانیه ماموریت شرکت
شرکت فولاد برنز شمالفرب یکی از اولین تولیدکنندگان و دارنندگان تکنولوژی تولید قطعات و بوش یاتاقان های بی متال و بدون درز در کشور با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تولید، ماشین کاری و عرضه این قطعات، با بهره گیری از کادر متخصص خود وبا توجه به عزم افزایش ظرفیت های تولیدی در جهت تامین نیازهای بالقوه و پیشرفت کشور و با دارا بودن تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا جهت تولید این قطعات آماده ارائه انواع قطعات بی متال، تری متال، و برنزی با تیراژ تولیدی بالا با توجه به درخواست مشتریان در راستای کسب رضایت و تامین نیازهای مشتری برای شرکتهای خودروسازی، ماشین آلات راهسازی، صنایع سنگین، صنایع نفت و گاز در بازارهای داخلی، خاورمیانه و آسیای میانه است. این شرکت با استفاده از کارکنان متخصص، متعهد، مجرب و آموزش دیده و تولید قطعات، متنوع باکیفیت و برتر به دنبال به دست آوردن حداکثر سهم بازار و صیانت از نام و اعتبار شرکت می باشد به گونه ای که همگان مارا با رشد پایدار، رهبری بازار، برند قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بشناسد. این امر در راستای اشتغال زایی برای جوانان کشور، رفاه کارکنان و حداکثر کردن سود شرکت و سهامداران عزیز می باشدو برهمین اساس شرکت متعهد به پایبندی به ارزش های اخلاقی:
• رعایت اصول اخلاقی و احترام متقابل
• حفظ منافع ملی
• مسئولیت پذیری و مشارکت کارکنان
• کیفیت، خلاقیت، نوآوری و بهره ورزی می باشدمعرفی واحدها

1-واحد طراحی و برنامه ریزی
واحد طراحی مهندسی شرکت فولاد برنز شمالغرب شامل بخش های طراحی، قالب، فیکسچرهای ماشین کاری و کنترلی CAD/CAM، فرآیند و آرشیو تشکیل شده است. در بخش های طراحی، طراحی انواع قالب ها، قید و بسته های تزریق و تولید، فیکسچرهای ماشین کاری و کنترلی با بهره گیری از علوم روز دنیا انجام می گیرد. در واحدهای CAM/CAD ، فعالیت در سطح سازی و تهیه نقشه های قطعات و تهیه فایل های ماشین کاری صورت می پذیرد. در واحد فرآیند و آشیو، پروسه ساخت قطعات از مرحله تزریق تا ماشین کاری نهایی در زمان های پیش بینی شده جهت انجام فعالیت ها مشخص می شود.

2-واحد تولید
تولید محصولی ماندگار و با کیفیت نیازمند نیروی انسانی توانمند و ماشین آلات و ابزار مناسب است. لذا از همان ابتدا خطوط تولید مناسب و پایدار با بررسی دقیق انتخاب شده و نیروی انسانی مورد نیاز نیز با دقت در سوابق کاری دعوت به همکاری شده اند و در مدت کوتاهی امکان تولید محصول مطابق استانداردها و مورد تایید سازمان های نظارتی تولید گردید. روند بهبود مستمر تولید و تلاش برای رسیدن به حداکثر بهره وری و بالاترین کیفیت را به خوبی می توان در سوابق ثبت شده واحد تولید در مجموعه فولاد برنز شمالغرب مشاهده می شود. ارتباط مستمر تولید با واحد کنترل کیفیت و پیگیری سریع نتایج حاصل از آزمون ها کنترل کیفیت موجب گردیده است تا روند تولید به سرعت به نقطه مطلوبی برسد و مورد قبول باشد. تولید لوله ها، بوش ها و قطعات بی متال بدون درز نیاز به کنترل پارامترهای متعدد دارد گه اگرچه برخی کمک های سخت افزاری در دسترس است ولی دقت و توانایی و سرعت عمل کارکنان تولید و استفاده از امکانات آزمایشگاهی پیشرفته موثرترین راه تولید با کیفیت می باشد.
3-واحد کنترل کیفی
مراحل تضمین کیفیت محصولات و کنترل آن با انجام کنترل های مواد اولیه، پروسه تولید و محصول نهایی صورت می پذیرد، این امر با استفاده از روش های کنترل به روز شده مرحله ایی، متناوب و کنترل آماری فرآیند میسر می گردد. صلاحیت ابزار و تجهیزات کنترلی و تولیدی به صورت مستمر از طرف تضمین کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و صحه گذاری می شوند. آزمون های کنترل کیفی غیرمخرب شامل تست های التراسونیک، PT، UT برای کنترل چسبندگی و مایعات نافذ با توجه به نوع محصول برای اطمینان از کیفیت محصول انجام می شود.